YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

97 Kişi Online

BAŞAK

Pirincin içindeki siyah taşlardan korkma beyaz olanlardan kork.

HASRET

Hayatınız kötü bir yola girmişse, unutmayın; direksiyondaki sizsiniz.

HASRET

Ağzında bal olan arının, kuyruğunda iğnesi vardır.

BAŞAK

Kalbi Güzel Olan İnsanın Gönlü Hep Yorgun Olurmuş..

HASRET

İnsanlar kalbini kırıyor diye sakın üzülme bir daha.Belki de asla ait olmadıkları ya da olamayacakları yerden bir an önce çıkmaları gerekiyordur..

HASRET

ßénim hint kumaşı yaptıqım insanlar ßaşkalarının élindé TOZ ßézi oluyor ya İşté ßén ßuna ilahi adalét diyorum!!

BAŞAK

Her insanın''Yeter'' dediği bir nokta vardır.O noktadan sonra Ne hatır kalır ne sabır!

HASRET

Birine güvenip güvenemeyecegini sorgulamaya başladığında,Güvenemeyeciğini çoktan anlamışsın Demektir.

fatihhh

Olmaz Olmaz deme Olmaz Olmaz

Seslihasretim

Geçmişten günümüze kadar insanoğlu için değişmeyen bir çok temel ihtiyaç bulunmaktadır. Bu temel ihtiyaçlardan birisi de sohbet etme insanlar arası bağ kurma ihtiyacıdır. Günlük hayatta aile ile komşular ile okulda arkadaşlar ile ve bunun gibi bir çok kişi ile sohbet etme imkanına kişiler sahiptir. SESLİHASRETİM
Bazı zamanlarda çevrede ki kişiler ile sohbet etmek yeterli gelmez yeni insanlarla tanışıp sohbet etme ihtiyacı doğar. Gelişen teknoloji sayesinde yeni kişiler ile tanışıp sohbet etmek çok kolay bir hale gelmiştir. İnternet üzerinden sohbet odaları ile yeni insanlarla tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz. 
Seslichatlar sayesinde uzak yerlerden kişiler ile tanışıp farklı kültürleri öğrenebilirsiniz. Arayışınıza göre arkadaş dost belki de gerçek aşkı bulup mutlu sona ulaşabilirsiniz. İnternet ve uyumlu cihazlara sahip olmanız yeterli ek bir ücret talep etmeden sizlere bu hizmeti sunan seslichatlar son derece güvenilir bir sohbet ortamı sunmaktadır. 
İnternet üzerinden sohbet sitesine girip isterseniz gerçek isminizle isterseniz takma bir isimle kayıt olup giriş yapabilir ve anında binlerce kişi ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz. 

Yazar : 783
16 Eki Çar 03:34
801 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar